CG eGOV - verzia 2020.4.2.200731-prihlásení používatelia: 0Vitajte!Prihlásenie
Portál informačného systému samosprávy mesta Bánovce nad Bebravou


Dôležitou podmienkou transparentnosti a otvorenosti samosprávy mesta je zefektívnenie komunikácie medzi mestským úradom a občanmi, informovanie obyvateľov mesta o používaní verejných prostriedkov a nakladaní s majetkom mesta.

Za týmto účelom Mesto Bánovce nad Bebravou zabezpečilo vytvorenie Portálu informačného systému samosprávy, prostredníctvom ktorého je možné pristupovať k vybraným aktuálnym údajom evidovaným v mestských informačných systémoch.

V súčasnosti eGOV mesta Bánovce nad Bebravou poskytuje nasledovné informácie:

Zoznam ulíc - oficiálne názvy ulíc mesta s možnosťou vyhľadania v mape
Zoznam adries mesta s vybranými informáciami a s možnosťou vyhľadania v mape
Zverejňovanie zmlúv, objednávok a faktúr - od 1.1.2011 v zmysle platnej legislatívy
Voľby – obsahuje údaje o mieste a čase konania volieb, možnosť určenia volebného okrsku na základe uvedenia svojej adresy a zobrazenie miesta prislúchajúcej volebnej miestnosti na mape mesta
Prevádzky a podnikatelia – lokalizácia prevádzky na mape, informácie o prevádzkovej dobe a pod.
Evidencia psov chovaných v meste – zobrazujú sa informácie o počte prihlásených psov na konkrétnej adrese, príp. prehľad počtu psov podľa ulíc
Zoznam daňových dlžníkov, ktorý je denne aktualizovaný

V budúcnosti plánujeme rozšíriť portál o možnosť priamo komunikovať s našim mestom a vybaviť niektoré agendy z pohodlia vášho domova.


Podporované verzie prehliadačov:
MS Internet Explorer (MS IE) od verzie 7 (nastavenie MS IE, MS IE 8+ v móde kompatibility 7), Chrome od verzie 29, Mozilla Firefox od verzie 3.6, Opera od verzie 11.

Tento portál je súčasťou celoslovenského projektu modernej samosprávy POMOSAM.SK
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.